Landwind скоро покаже власну копію Hyundai Santa Fe

Китайська компанія найближчим часом проведе презентацію серійної версії нового кросовера під заводським E315.

Офіційний дебют новинки відбудеться на автосалоні в Шанхаї в квітні поточного року. При цьому в дилерські центри марки Landwind E315 надійде вже до кінця 2019 року.

Дизайн передньої частини новинки виконаний в стилістиці корейського Hyundai Santa Fe 2019. Однак корма і салон у кросовера власні, оригінальні. За деякими даними, в розробці дизайну E315 брали безпосередню участь фахівці ательє GFG Style, заснованого легендарним Джорджетто Джуджаро і його сином Фабріціо.

Варто нагадати, що з моменту свого заснування в 2004 році компанія Landwind випускала копії відомих моделей світових брендів. Серед них можна виділити паркетник X7, який є «клоном» Range Rover Evoque. Однак навіть на місцевому ринку автомобілі марки користуються з кожним роком все меншим попитом, що і послужило причиною розробки абсолютно нової моделі.

Інформація про моторній гамі автомобіля також тримається в секреті. Але експерти вважають, що під капотом може розміститися 1,5-літровий мотор або 1,6-літровий з віддачею близько 125 к.с.

Про вартість Landwind E315 інформації поки немає, але, ймовірно, вона буде значно вище, ніж у інших моделей бренду.