LDV починає виробництво позашляховика TARANTULA

Новітній позашляховик надійде в продаж в Китаї вже в майбутньому році, а потім почне завойовувати і європейські ринки. Строго кажучи, LDV – компанія британська. Це той самий виробник комерційної техніки з Бірмінгема Leyland DAF Vans, який викупив китайський концерн SAIC.

Новий позашляховик компанії, який отримав назву Tarantula, за задумом буде пропонуватися з усіма мислимими силовими агрегатами. Готуються варіанти з бензиновими, дизельними гібридними і чисто електричними силовими установками. Середньорозмірний позашляховик Tarantula займе місце в ряду нижче, ніж вже випущений великий SUV LDV90, який продається в Китаї. Але оголошено, що новий повнопривідник буде більш сучасним і високотехнологічним.

Для нього розроблена нова платформа, яка ляже в основу нового мінівена LDV G50 розмірами з Renault Grand Scenic. Концерн SIAC готується запустити у виробництво власний електричний розвозний фургон EV31. І його силовою установкою і батареями зможе скористатися не тільки електрична версія LDV Tarantula, але і комерційна техніка LDV і навіть майбутнє покоління електричних MG, які теж належать концерну SIAC. Поки відомо, що базова електрична силова установка отримає електричний двигун потужністю 95 к.с. і два варіанти батарей потужністю 35 і 53 кВт. Мінімальний запас ходу обіцяють в 350 кілометрів на одному заряді. Британська ж сторона дуже чекає приходу Tarantula на острови, справедливо вважаючи, що зможе стати одним з лідерів на домашньому ринку у виробництві масових гібридних і електричних позашляховиків і комерційної техніки.

Generated by pixel @ 2018-09-01T07:19:48.295672