Leap Motor випустить ще два електрокари

Перша і єдина поки модель китайської фірми Leap Motor – електрокар S01 – вийде на ринок, як і було обіцяно, на початку майбутнього року.

Тим часом компанія підписала угоду про стратегічне партнерство з оператором каршерінгу Mydadao. За умовами угоди, Leap протягом 2019-го побудує два нових компактних хетчбека, заточених під похвилинну оренду. Вони відрізняються один від одного, перш за все, кількістю місць: для двох і чотирьох людей.

Очевидно, «джерелом натхнення» для інженерів компанії послужили Смарт Fortwo і Forfour. У Leap Motor для електричних сіті-карів вже є платформа T. Для інших машин застосовуються «візки» S і G. Не можна сказати, що фірма Leap Motor, не продаючи електромобілі, сидить склавши руки.

У червні на шоу електроніки CES Asia в Шанхаї у неї були стенд і майданчик з машинами для тест-драйву. В особі Mydadao розробники отримають серйозну підтримку, оскільки «флот» каршерінгових легковиків цього оператора близький до 6000 одиниць, кількість зареєстрованих користувачів обчислюється сотнями тисяч. В кінці червня до мережі підключилися округ Чанша і місто Циндао. Нові хетчі НЕ будуть замкнені в автопарку, а надійдуть в широкий продаж разом з моделлю S01.