Lego Chevrolet Silverado Trail створили із Лего. Відео

Взагалі-то Chevrolet не є великим шанувальником повнорозмірних копій від Лего. На відміну від Bugatti, Toyota і Renault, американська компанія ніколи не мала точних копії своїх автомобілів від цієї дитячої забави. Але все змінюється.

Chevrolet представила свою першу повнорозмірну копію Lego – Trail Boss Silverado 1500 LT 2019 роки з точними характеристиками розміру справжнього пікапа. Модель Lego Silverado має висоту 183 см, довжину 6096 см і ширину 244 см, а збирали її 18 будівельників.

Команда спеціально навчених LEGO-майстрів витратила понад 2000 годин на установку кожної із 334 544 деталі Лего на місце. Репліка Lego Silverado вагою півтори тонни була спроектована і зібрана в магазині моделей Lego Group в Енфілді, штат Коннектикут. Слід зазначити, що точна копія Silverado Lego в натуральну величину має робоче освітлення і графічні деталі.

Створення репліки Lego Silverado є маркетинговим ходом Chevrolet і означає продовження співпраці між брендом Golden Bow Tie і Warner Bros. Pictures. «Chevrolet знову схвильований тим, що працює з Warner Bros. для інтеграції бренду і одного з наших найбільш знакових продуктів – Silverado., – сказав директор з маркетингу Chevrolet Truck Сандор Пізаро. Подивіться відео, щоб побачити, як була виготовлена ​​копія Silgodo 1500 LT Trail Boss Lego 2019 року.