Легендарний автомобіль Volkswagen зникне

Volkswagen в 2019 році випустить VW Beetle Final Edition, яка ознаменує собою закінчення серійного виробництва легендарного німецького автомобіля, повідомляє VWVortex.com. Такий висновок експерти VWVortex зробили, розшифрувавши відповідний вінкод NHTSA (Національна адміністрація безпеки дорожнього руху).

Всі американські автовиробники повинні звітувати перед NHTSA про інформацію, що міститься в вінкоді. З цього журналісти дізнаються багато цікавого. Наприклад, про те, що в наступному році з’явиться VW Beetle Final Edition. Назва у цієї новинки така ж, яка була у спецверсії 2010 року, створеної у зв’язку із закінченням серійного виробництва першого покоління New Beetle. Всього було випущено 1 500 екземплярів New Beetle Final Edition.

У березні нинішнього року представники компанії Volkswagen заявили, що у Beetle НЕ буде нового покоління. Попит на цю модель постійно знижується. Так, в США в 2017 році продали всього 15 000 екземплярів цієї моделі. Однак, є підстави вважати, що «історія» VW Beetle не закінчиться. Так, нехай навіть у нього не буде нового покоління в звичному вигляді, але за деякими даними новий «Жук» стане електромобілем. Тобто фактично це буде повністю новий автомобіль.