Lexus LC F вийде до кінця року

Lexus LC – це кращий автомобіль японського автовиробника з часів культового LFA, але клієнти хочуть більшого, зокрема, більш потужну і швидку версію.

Здається, що Lexus працює над нею, і може показати модель до кінця 2019 року. Поточна лінійка LC складається з двох моделей – LC 500 і LC 500h. Вони оснащуються 5-літровим V8 на 471 к.с. і 539 Нм – це атмосферний олдскульний мотор, який є одним з кращих в своєму класі на ринку. Але, схоже, що Lexus працює над чимось ще більш особливим. Нещодавно старший менеджер Lexus зі стратегічних комунікацій Мо Дюранд розповів, що в цьому році в лінійку LС «прийде щось велике».

Судячи з неофіційних даних, мова йде як про кабріолет, так і про саму спортивну версію LC F, кілька фотографій якої засвітилося в західній пресі. Поки незрозуміло, який мотор може мати LC F, але є кілька варіантів, кожен з яких дуже інтригує.

По-перше, Lexus може довести потужність поточного 5-літрового V8 до 600 конячок, і швидше за все, мова йде про те, що двигун отримає турбонаддув. Є ще два варіанти. Стверджується, що компанія розробляє 4-літровий V8 з двома турбінами, а крім того, мова може йти і про потужну гібридну силову установку на основі мотора V8.

У будь-якому випадку, нам потрібно почекати до кінця року, щоб отримати офіційну інформацію.