Lexus випустить колекційну версію купе LC

Модель Lexus LC навіть в стандартному вигляді на вулиці зустрічається нечасто. За останні 15 місяців в США продано 3666 купе, а в Європі – 1020. Екстравагантна зовнішність, культовий п’ятилітровий атмосферний V8 і солідний цінник роблять свою справу. А на Паризький автосалон японці привезуть зовсім рідкісну версію Yellow Edition.

Автомобіль будуть продавати тільки в Європі, але поки невідомо, яким буде тираж. Лише англійські видання пишуть, що на ринок Великобританії надійде всього десять купе. Машини з спецсерії пофарбовані виключно в унікальний жовтий колір Vibrant Flare Yellow, і оснащені кованими колесами на 21 дюйм. Вуглепластиковий дах і активний спойлер теж встановлені за замовчуванням. Спортивні передні крісла оснащені підігрівом, вентиляцією і електрорегулюванням в десяти напрямках. Аудіосистема Mark Levinson – це 13 динаміків і потужність 915 Вт.

Прийом замовлень на Lexus LC Yellow Edition європейські дилери почнуть восени 2018 року. Американців не обділили. Для них ще в минулому році показали Lexus LC Inspiration Series. Родзинка програми – колір Structural Blue, в якому немає синього пігменту, і над яким японці працювали 15 років. Таких купе для Штатів зробили в кількості 100 штук за ціною $106 тисяч. Тема жовтого кольору продовжує розкриватися в салоні, де цим кольором виділені вставки з штучної замші на дверях і контрастна прострочка на сидіннях, кермі, передній панелі та центральному підлокітнику.

Ще одна особливість купе LC Yellow Edition – багата комплектація. Клієнту не доведеться доплачувати за оббивку з натуральної шкіри тонкої вичинки, проекційний дисплей, аудіосистему Mark Levinson, повнокероване шасі і задній диференціал з електронним управлінням. Щодо цін, то нас поки зорієнтувати не можуть, але за базовий Lexus LC в Німеччині просять 99 200 євро. Приблизно стільки ж коштують задньопривідний родстер Mercedes SL і задньопривідне купе BMW 840d xDrive.