Lexus випустить мінівен

Тизер, опублікований двома азіатськими підрозділами бренду Lexus, швидше за все, передбачає появу нового мінівена.

Прем’єра очікується на майбутньому автосалоні в Шанхаї. Якщо висвітлити фотографію наскільки можливо, на ній лише проступає досить крута лінія високого капота, підходяща для однооб’ємника. Більше там нічого не видно. Є й ряд інших аргументів на користь вищезгаданої гіпотези.

В основу Лексуса може лягти Toyota Alphard. У Китаї представлена ​​тільки передньопривідна модифікація з восьмиступінчастою автоматом. Але на японському ринку існує і версія з повним приводом. По-перше, нова модель анонсована тільки представництвами в Китаї і Тайвані, де особливо популярний саме цей тип кузова. По-друге, тайванський офіс на сторінці в мережі Facebook дозволив собі натяк на місткість нового автомобіля.

Тема The Luxury of Space буквально перекладається як «розкіш простору». І нарешті, ще минулого літа Lexus зареєстрував у патентному відомстві США позначення нового сімейства LM, а також індекси LM350 і LM300h. Можна припустити, що так буде називатися прийдешній флагманський кросовер, передвісником якого став торішній концепт Lexus LF-1 Limitless (на фото нижче).

Але для паркетника, швидше за все, буде використаний індекс LQ, запатентований компанією за місяць до позначення LM. Шоу-кар Lexus LF-1 Limitless був представлений в Детройті в січні 2018 роки як дизайн-модель для топового кросовера на новій платформі. Причому, за чутками, машина буде оснащуватися восьмициліндровим двигуном, а віддача – досягати 680 к.с.

І потім погляньте на числа! Лексуси з шильдиком «350» оснащуються бензиновим мотором V6 3.5, а «300h» – це ознака гібрида на основі «четвірки» 2.5. Скромновато для флагмана. Зате саме з такими агрегатами в Азії продається Toyota Alphard – найбільш ймовірний донор для Лексуса LM. Причому на тизері видно фон емблеми з синім відливом, характерний для гібридних моделей.