Lexus випустить ще один кабріолет

Через деякий час в сімействі моделі Lexus LC з’явиться варіант з відкритим кузовом. На його вигляд і інтер’єр недвозначно натякає концепт Lexus LC Convertible, який компанія має намір показати публіці на наступному тижні в Детройті.

Головний дизайнер шоу-кара Тадао Морі так і каже: «Ця концепція бере безпомилковий дизайн купе LC і перетворює його в майбутній кабріолет. У ньому поєднуються всі кращі аспекти оригінального купе з динамічним дизайном моделі під відкритим небом ». Довжина концепту дорівнює 4770 мм (10 мм до купе), ширина – 1920 (рівні), висота – 1340 (-5 мм), база – 2870 мм (ідентична купе). Діаметр колісних дисків – 22 дюйма.

Поява кабріолета в родині LC цілком логічно, адже ідеологічним попередником для LC вважається якраз відкрита модель Lexus SC 430. Правда, у неї складаний верх був жорстким. А в новій машині він буде тканинним. М’який дах останнім часом взагалі переживає справжній ренесанс в автоіндустрії, а більш важкий жорсткий – не в фаворі. Чорно-біла шкіряна обробка з жовтою прострочкою вибрана спеціально для концепту, а в цілому дизайн салону повторює купе.

На другому ряду, судячи зі знімків, буде затісно, ​​але все ж місця там є. Цікаво, що попит на купе Lexus LC у всіх його проявах нині переживає спад. Так, в США в 2017 році було продано 2484 машини, а в 2018-му – лише 1979. У Європі минулий рік увінчався цифрою приблизно 800. Таким чином, на одному з головних ринків, в США, Lexus LC продається раз в десять гірше Корвета .

Нагадаємо, що в розпорядженні серійного купе Lexus LC є атмосферна «вісімка» 5.0 (477 к.с., 540 Н • м) і гібридна установка (V6 3.5, два електромотора, комбіновані 359 к.с. і 475 Н • м). Відкритій версії нічого не заважає обзавестися таким же набором. Ми вважаємо, що особливі видання японського спорткара не надто допоможуть зростанню популярності LC, а ось розширення гами модифікацій – цілком. Нагадаємо, що крім відкритої версії ще ми чекаємо від виробника «заряджене» купе LC F. Фотошпигуни вже бачили його на дорожніх тестах.