Лімітована версія Citroen C3 JCC+ буде продаватись онлайн

Будучи міжнародним брендом французького походження, CITROЁN просуває французьку творчість і продовжує співпрацю з відомим дизайнером Жан-Шарлем де Кастельбажака, представляючи лімітовану серію автомобіля C3 JCC + на Паризькому Автосалоні 2018 року.

Дизайнер має унікальний талант долати бар’єри між різними світами і в цей раз звернув увагу на бестселер Бренда, який вже продано в світі в кількості 400 000 одиниць. Використовуючи зовсім інший підхід, ніж при створенні харизматичного електричного Арт-автомобіля E-MEHARI, презентованого в травні, новий «фешн C3» демонструє елегантність чорного кольору, тонко підкреслену дизайнерськими акцентами: червоним, синім, жовтим.

Цей привабливий автомобіль буде випущений обмеженою серією лише 99 одиниць, кожна з яких підкреслить свою сучасність не тільки дизайном, але і цілим рядом інноваційних технологій. Сучасний тренд проглядається навіть у тому, як автомобіль продається – через онлайн-магазин на сайті citroen.fr. Автомобіль C3 JCC + буде представлений на Паризькому Автосалоні 2018, який пройде в столиці Франції вже в жовтні.

Коли два знакових французьких імені об’єднують зусилля, результат завжди вражає творчою енергією. В результаті першої хвилі співробітництва в травні був представлений арт-автомобіль E-MEHARI, присвячений 50-річчю істинної «автомобільної ікони» марки.

Володіючи схожими цінностями, серед яких сміливість і оптимізм, CITROЁN довірив роботу над чотиримісним електрокабріолетом E-MEHARI культовому французькому дизайнеру Жан-Шарлю де Кастельбажака. Він зберіг ідентичність Méhari, додавши оригінальних деталей. Це дуже контрастна, харизматична робота, яка надихала розширювати межі дозволеного. Продовження співпраці двох світів призвело до створення лімітованої версії CITROЁN C3 JCC +. Створена на базі третього покоління компактного хетчбека C3 – бестселера марки, проданого з моменту запуску в кількості більше 400 000 екземплярів по всьому світу – нове творіння Жана-Шарля де Кастельбажака прийняло форму «фешн-автомобіля».