Лімітовану версію Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio представили в Швейцарії

Італійські інженери привезли до Швейцарії лімітовану версію кросовера Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, яку присвятили партнерству з компанією Sauber. На міжнародному автосалоні в Женеві на стенді Alfa Romeo можна було побачити ряд доопрацьованих моделей, пофарбованих у кольори боліда Formula 1, яким управляли Антоніо Джіовінаці і Кімі Райконеном.

Крім зовнішнього вигляду, всі новинки відрізняються спортивними сидіннями Sparco з контрастною червоною строчкою, важелем перемикання передач з карбону фірми Mopar і спортивним рульовим колесом, виконаним зі шкіри та алькантари з вставками з карбону. Спортивна модифікація Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio може похвалитися 20-дюймовими легкосплавними дисками, карбоновими корпусами дзеркал заднього виду, червоними супортами гальмівної системи з керамічними дисками і фірмовою вихлопною системою від компанії Akrapovic.

У рух лімітована версія кросовера наводиться турбованим мотором об’ємом 2,9 літра з віддачею в 505 к.с. Пару силовій установці склали 8-ступінчаста автоматична КПП і система повного приводу.