Лімузин Трампа «Зверь» вперше засвітився

Майже п’ять місяців після того, як громадськості продемонстрували лімузин Путіна під назвою Aurus Senat, вперше показався на людях Beast – новий «Звір» американського президента Дональда Трампа.

На тлі загострення відносин між Росією і США той факт, що лідери країн практично одночасно пересіли на нові авто, здається черговим раундом в суперництві. Лімузин Трампа прокотився в колоні по Манхеттену, де його вдалося зняти на відео. Судячи із свіжих кадрів, автомобіль для першої особи Штатів увібрав в себе останні дизайнерські рішення люксової марки Cadillac, в тому числі «плачучі» фари головного світла.

По середині решітки радіатора розмістився маленький шильдик Cadillac. Американський лімузин побудований на доопрацьованій платформі від вантажівок Chevrolet. Через велику кількість броні маса автомобіля досягає близько 7-9 тонн. Характеристики головної машини країни зберігають в строгому секреті. Поки складно сказати, чи буде мотор Beast видавати більше, ніж 848-сильна гібридна установка, якою оснастили Aurus Senat.

За неофіційною інформацією, в салоні американської машини розмістилися камера нічного бачення, система гасіння пожеж, розпилювач сльозогінного газу. Кабіна оснащується також фільтром повітря, а в багажнику знаходиться запас підходящої крові для переливання.