Lincoln Aviator покажуть на автосалоні в Лос-Анджелесі

Нове покоління кросовера Lincoln Aviator чекати залишилося недовго. Серійний варіант моделі представлять на автосалоні в Лос-Анджелесі вже в листопаді 2018 року. Навесні 2018 року на автосалоні в Нью-Йорку дебютував вражаючий концепт-кар Lincoln Aviator.

Серійної моделі чекати залишилося недовго, тому що її покажуть вже в листопаді на автосалоні в Лос-Анджелесі. Автомобіль не тільки обіцяє бути схожим на прототип, але ще і здивує.

Детройтський симфонічний оркестр на замовлення Lincoln спеціально для Aviator записав кілька музичних тем, які будуть супроводжувати привітальні і попереджувальні повідомлення кросовера. Як відзначають творці моделі, такий підхід зробить автомобіль ще більш розкішним з точки зору відчуттів.

Професійні музиканти записали 125 різних музичних сигналів, з яких потім вибрали один. Цей один звук згодом був записаний в 100 варіантах, з яких в результаті вибрали 6 типів – вже вони будуть використовуватися для різних некритичних попереджень водія. В Lincoln відзначають, що це перший подібний досвід в історії світового автопрому – до нового Aviator музичні попередження з оркестром не створювала жодна інша марка.