Lincoln Continental вийшов в обмеженій версії Coach Door Edition

Чутки виявилися правдою, тому що Lincoln все ж повернувся до оригінальних задньопетельних дверей в флагманському седані Continental в дусі моделі 1960-х років. На жаль, автомобіль виходить обмеженою серією з 80 одиниць в 2019 модельному році. Ще кілька машин випустять в 2020 році.

По частині дизайну Lincoln Continental Coach Door Edition виглядає як стандартна модель, проте насправді особливий представницький седан має на 15,24 см подовжену колісну базу, що дозволило встановити двері більшого розміру. Додаткова довжина збільшила простору в ногах задніх пасажирів – за словами Lincoln, досягнутий кращий показник в своєму класі.

Двері відкриваються на цілих 90 градусів попереду і ззаду. В анонсі моделі наголошується, що люди цінують елегантність і гламур. Lincoln Continental Coach Door Edition дає найпростіший спосіб сісти і вийти з машини, відповідаючи обом запитам. При наближенні людини до дверей в Lincoln Continental Coach Door Edition проектується логотип на землю з бокового дзеркала та ручки дверей, вітаючи пасажира.

Всі унікальні седани отримають спеціальну табличку на дверних порогах з серійним номером. У велику консоль між задніми сидіннями поміщений складаний стіл і підставка для планшета. У той час як основна увага цього особливого Lincoln Continental приділяється пасажирам, водієві також надається ряд унікальних зручностей. Наприклад, сидіння з електрорегулюванням і дисплей, який легко зчитувати навіть в поляризованих сонцезахисних окулярах. Lincoln Continental Coach Door оснащений безальтернативним 3,0-літровим твін-турбо двигуном V6 потужністю 400 к.с. і обертовим моментом 542 Нм. До дилерам перші автомобілі надійдуть влітку 2019 року, проте ціна поки не оголошується. Машина продається з доступом до сервісу послуг Lincoln Black Label, що включає щорічний професійний детейлінг, мийку в будь-який час та інше.