Lincoln показав новий тизер Aviator

Буквально за кілька годин до прем’єри нового кросовера Lincoln представив черговий тизер нового Aviator, який розкриють на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Напередодні офіційної прем’єри нового покоління кросовера Aviator в Lincoln вирішили представити черговий тизер моделі, причому цього разу машину показали в дії. Ролик не дуже інформативний і дозволяє оцінити хіба що малюнок світлодіодних фар і ліхтарів та й мабуть все. В цілому новий Lincoln Aviator буде розсекречений через кілька годин, а потім його покажуть публіці на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Втім, тизер навряд чи здасться цікавим, оскільки фотошпигуни вже зняли новий автомобіль. Мінімальний камуфляж не в змозі приховати схожість серійного Lincoln Aviator з однойменною прототипом, показаним раніше. Але це що стосується дизайну кузова. Про інтер’єр судити складніше, оскільки у серійної моделі салон може відрізнятися від концепт-кара в бік спрощення. Але очікується 3-рядний салон, якісна обробка і багате оснащення.

З точки зору техніки новий Lincoln Aviator повинен бути побудований на платформі D6, але уніфікований з моделями Ford моторами. Як мінімум 3,5-літровий двигун EcoBoost точно буде запозичений, а ще очікуються гібридні силові установки. Всі подробиці стануть відомі найближчим часом, коли Lincoln офіційно розсекретить новий Aviator в Лос-Анджелесі.