Loma поекспериментувала з суперкаром Ferrari Portofino

У світі тюнінгу компанія Loma з Монако гравець відносно молодий. Заснована в 2009 році студія спеціалізується на виготовленні кастомних коліс. Однак останнім часом Loma почала експериментувати з виготовленням кузовних обважень і її новий проект присвячений італійському суперкару Ferrari Portofino.

Тюнінг Ferrari Portofino від Loma включає установку широкого обважування кузова LP-740 2.0, розробленим Маріус Думітраском. Деталі комплекту націлені на те, щоб підкреслити спортивний характер Portofino, але при цьому не виглядати надмірними. На передньому плані аеро-комплект додає новий спліттер і більш виражені повітрозабірники в бампері, виготовлені з вуглецевого волокна.

З цього ж матеріалу виготовили оригінальну радіаторну решітку Ferrari. Передня губа доступна в матовій або глянцевій обробці. У профіль тюнінгований суперкар видають більші бічні спідниці з повітрозабірниками, а також нові 21-дюймові ковані колеса Loma GTC-SL Superlight. Наявні в двох версіях диски загорнуті в шини 255/30 ZR21 на передній осі і 305/25 ZR21 на задній осі. Встановивши великі колеса замість звичайних для Ferrari Portofino, в Loma все ж заощадили 20% в їх вазі завдяки оптимізованому сплаву. Якщо ж комусь із клієнтів буде недостатньо 21-дюймів в колесах, Loma готова запропонувати такі ж диски в розмірі на 22-дюйма.

Комплект Loma LP-740 2.0 для Ferrari Portofino також включає зниження підвіски на 30 мм спереду і на 25 мм ззаду. Що стосується задньої частини суперкара, то вона модернізована більш скульптурним бампером, який об’єднує перероблений дифузор з більш потужними ребрами. Інші оновлення включають тоновану область в області між задніми ліхтарями, а також тонкий спойлер на кришці багажника. Прізвисько LP-740 в новому обважуванні для Ferrari Portofino явно натякає на те, що двигун автомобіля прокачаний до рівня топового суперкара Lamborghini Aventador. Модифіковане програмне забезпечення двигуна і спортивна вихлопна система на виході збільшили віддачу 3,9-літрового двотурбінного двигуна V8, проте цифри в Loma не призводять. Відомо тільки, що динаміка Ferrari Portofino в розгоні з 0 до 100 км / год скоротилася до 3,1-секунди, а максимальна швидкість зросла до 342 км / год.

Loma вже почала приймати попередні замовлення на обвіс з початком поставок навесні 2019 року. Ціна за комплект LP-740 2.0 і колеса заявлена ​​від € 17 490.