“Лосиний тест” для Subaru Forester: кросовер дивує

Іспанський автосайт km77 опублікував результати “лосиного тесту” для кросовера Subaru Forester. Журналісти випробували, як модель керується при різкому маневрі на пристойній швидкості.

Як відзначають автори тести, японському кросоверу вдалося пройти тест не з першої спроби, проте в цілому результати виявилися досить непоганими.

Висновок: Subaru Forester 2019 модельного року відносно безпечний при різкому ухиленні на швидкості понад 70 км/год.

Для тесту журналісти вибрали гібридну версію кросовера з дволітровим агрегатом на 150 к.с. Працює двигун у парі з варіатором і системою повного приводу.

На першому заїзді незнайомий з кросовером водій увійшов в поворот на швидкості 76 км/год. При цьому він збив кілька конусів, які позначали безпечну траєкторію руху авто. З другого разу “лосиний тест” вдалося успішно пройти на швидкості 77 км/год.

Третя спроба на швидкості 78 км/год привела до невеликого виїзду за межі траєкторії. В результаті випробувач за кермом залишився незадоволений роботою електронних асистентів, які гальмують передні колеса та ускладнюють управління. При цьому в цілому Subaru Forester непогано реагує на різке рулювання, але важка вага і повільність дають про себе знати.