Lynk & Co вивела на тести прототип моделі 01

Нова китайська марка Lynk & Co має намір увійти в популярний сегмент купе-кросоверів з новою модифікацією моделі Lynk & Co 01. Прототипи новинки вже вийшли на тести.

Китайська марка Lynk & Co – бренд новий. Фірма належить, як і Volvo, концерну Geely, так що використовує технології шведського бренду. Але при цьому відрізняється більш незвичайними моделями. Скоро серед них буде і купе-кросовер!

Фотошпигуни застали на тестах автомобіль, який в цілому виглядає як уже представлений кросовер Lynk & Co 01 з єдиною, але істотною відмінністю – у тестового прототипу інший кузов, з похилим дахом і силуетом типового купе-кроссовера.

Офіційно в Lynk & Co тестовий прототип ніяк не коментують. При цьому про плани із створення купе-кроссовера, яким з великою часткою ймовірності і є закамуфльований автомобіль, марка теж не заявляла.

Нагадаємо, що в даний час в лінійці Lynk & Co три автомобілі. Великий кросовер Lynk & Co 01, компактний кросовер Lynk & Co 02 і седан Lynk & Co 03, який незабаром зовсім перетвориться в гоночний автомобіль для світової серії WTCR.