Майбутня Tesla буде без керма, – Ілон Маск

Ілон Маск планує знову здивувати автомобільний світ. На цей раз він вирішив відмовитися від керма, якщо говорити точніше, то його втратить майбутня модель компанії Tesla.

На минулій конференції, керівник Tesla Ілон Маск розповідав про сервіс безпілотних таксі. Також він представив повноцінний автопілот і не упустив можливості зацікавити всіх вельми цікавим концептом нового транспортного засобу.

Родзинка автомобіля – відсутність рульового колеса. Над транспортним засобом зараз активно працюють фахівці компанії, за припущеннями в виробництво воно надійде через два роки. Даний дизайн, на якому відсутнє кермо, буде застосовуватися також для майбутніх моделей роботів-таксі, які випустить автовиробник. До речі сервіс запустять вже в 2020 році.

В якості перехідного моменту, автомобілісти зможуть встановлювати кермо. Після того, як регулятори зможуть сприймати нормально те, що кермо відсутнє, то його видалять. Сервіс роботаксі буде нагадувати каршерінг. Власники транспортних засобів матимуть змогу складати свої автомобілі в оренду і заробляти на них до 30 тисяч доларів на рік.