Майбутній флагман Brilliance V9 вийшов на тести

В Іспанії на тестах помічений кросовер Brilliance V9, якому судилося в 2019 році стати найдорожчою моделлю бренду.

«Він дуже великий і виглядає дуже вражаюче. Важко думати про нього як про новий автомобіль китайського бренду», – пишуть колеги-журналісти з КНР. Співпраця Brilliance з BMW вийшла на наступний рівень і привела до створення передньопривідної платформи M8X з поперечним розташуванням двигуна. По суті це модифікований «візок» UKL.

На ньому вже побудований Brilliance V7. Само собою, ту ж основу отримала «дев’ятка». «Сімка» вийшла на ринок КНР тільки що.

Довжина, ширина, висота – 4702 × тисячу дев’ятсот тридцять два × 1753 мм, колісна база – 2770. Мотор BMW безальтернативний: бензинова «турбочетвірка» 1.6 (204 к.с., 280 Нм) поєднується з шестиступінчастою “механікою” і семидіапазонним «роботом» .

Ціна – від 108 700 юанів. У «дев’ятки» буде три ряди сидінь, адже «сімка» вже семимісна. Коли папараці заглянули всередину, вони побачили там салон від моделі Brilliance V6. Звичайно, він там на час. Флагману пророкують іменитий баварський мотор з індексом N20. Ця дволітрова бензинова «турбочетвірка» видавала 245 к.с., 350 Нм.

Ймовірні коробки передач – шестиступінчаста “механіка” і семишвидкісний «робот» («автомати» у Brilliance нині чомусь не в честі).