Мандрівки у власному автобудинку

Американці і європейці давним-давно оцінили по достоїнству можливість подорожувати по країнах і континентах у власному «будинку на колесах». Кастенвагени і автотрейлери на дорогах Заходу таке ж звичне явище, як і звичайний мінівен. Про переваги подорожі у власному будинку на колесах можна говорити нескінченно. Перед Вами відкривається новий світ можливостей автотуризму. Майже всі країни Європи і Азії обладнані кемпінгами і місцями стоянки автобудинків. Але це не виключає можливість ночівлі в тихому лісі або на узбережжі моря. Купуючи будинок на колесах, Ви починаєте по-справжньому цінувати свободу.

Автобудинки спочатку проектувалися для комфортної подорожі та відпочинку за межами міст. Сьогодні ця тенденція набула більший сенс, тепер в автобудинку можна жити, як в маленькій квартирі. На борту кемпера є все необхідне обладнання для затишного життя: кухня, душ, туалет, газ, електрика та інше. Більшість автотуристів обладнають свій автобудинок сонячними панелями для підзарядки акумуляторів і повної автономної життя в прекрасних місцях відпочинку.

Можна виділити 2 основних типи будинків на колесах: самохідні та причіпні.

Причіпні будинки на колесах – це причіп дачі, вони не мають двигуна, тому транспортування проводиться шляхом буксирування автомобілем частіше пікапом.

Самохідні будинки на колесах – це автобудинку з двигуном, які не потребують буксирування. Даний тип автодомів має безліч видів: кемпер, інтеграл, полуінтеграл, кастенваген, авльковний і т.п.

Де придбати автобудинок?

З недавніх пір чимало українців почали замислюватися про те, як купити автобудинок на колесах. Але чи все так просто з покупкою фактично житлового простору? До цього питання потрібно поставитися з усією серйозністю. Адже це майже те ж саме, що покупка квартири. Але багато людей вибирають будівництво власного будинку, під свої потреби, своїм дизайном і характеристиками. З вибором автобудинку можна вчинити так само. Навіщо купувати стандартний автодім якщо можна його побудувати за своїми уподобаннями та вимогам. Головні переваги такого варіанту – економія коштів і можливість впровадження індивідуальних рішень під конкретні потреби замовника. Обов’язково буде врахована ваша любов до риболовлі чи полюванні, подорожам за кордон або виїздів з компанією на природу.

Вже більше 10 років в Україні веде свою діяльність – компанія «Camper Master». З під крила, якої створено більше трьох десятків ексклюзивних проектів переобладнання в автобудинок. Компанія однією з перших в Україні почала просувати ідею використання кастенвагенів для автомобільного туризму. «Camper Master» дотримується свого багаторічного досвіду в експлуатації автодомів при переобладнанні в кемпер, що дозволяє створювати дуже зручні, комфортабельні і практичні рішення. Кемпер Мастер створить кемпер, який стане вашим кращим супутником в подорожах, робочих поїздках і відпочинку вихідного дня. Фахівці компанії врахують всі Ваші потреби та подання про комфортний туризмі. Автомобілі переобладнують відповідно до європейських стандартів з урахуванням стану доріг і кліматичних особливостей нашої країни.