Марка Cupra створює першу власну модель

Слово Cupra досі використовувалося як прикладка в назві для орієнтованих на продуктивність версій автомобілів Seat.

Але тепер, коли він став окремим брендом, Cupra зайнявся реалізацією першої спеціалізованої моделі, яка, згідно з останніми даними, буде кросовером.

Autocar повідомляє, що недавно відокремлена марка запустить власний автономний автомобіль в 2020 році. Хоча офіційних заяв, що стосуються форми новинки, не надходило, публікація стверджує, що це буде кросовер, що нагадує BMW X4.

«Це не означає, що Cupra Ateca не є моделлю Cupra. Але з точки зору моєї команди, наших інженерів, наступний автомобіль Cupra на сто відсотків вбере філософію бренду. У нього буде своя власна ідентичність», – сказав глава проекту Алехандро Месонеро-Романос.

До того моменту, як автомобіль прибуде на світові ринки, Cupra запустить високопродуктивну версію Seat Ateca. «На початку існування бренду нам потрібно йти поетапно», – уклав представник марки. Загалом Cupra налаштований на реалізацію нових версій хетчбека Ibiza і позашляховика Arona, які дозволять протягом декількох років нарахувати три автомобілі новоспеченого бренду.