Марка Honda покаже концепти на автошоу в Токіо

Концепція стенду Хонди на Токійському автосалоні – «Родинний дім, в якому весело». Виставка відкриється 11 січня, і Honda підготувала до неї п’ять шоу-карів.

Найбільш цікавим з них здається Modulo Neo Classic Racer Concept на базі родстера Honda S660. Це еволюція заводського стайлінг-пакета Neo Classic: раніше в ньому було тільки ретро в дусі 1960-х, тепер в коктейль підмішані гонки. Яким би гоночним не був кузов, під ним ховається задньопривідний кей-кар з моторчиком на 660 см3 (64 к.с., 104 Н • м), зв’язаний з шестиступінчастою “механікою” або варіатором.

На задньому склі відформована літера H (значить Honda). Ралійну традицію заклеювати фари хрест-навхрест, щоб осколки не розліталися на всі боки, Honda інтерпретувала у вигляді пластикових «очок». Також радують розширювачі арок, засувки з ремінцями і бічні дзеркала, винесені на передні крила. Немає сумнівів, що кит-комплект Neo Classic Racer через рік-другий надійде в продаж за ціною, близькою до базової комплектації всього родстера (1 980 720 ієн). До речі, слово Modulo в назві концепту означає перенастроюючу підвіску і посилені гальма.