Марка Volkswagen презентує нові технології IQ.DRIVE

У Фольксвагена досі немає єдиного технологічного комплексу для допомоги водієві, такого як Ford Co-Pilot360 або Nissan ProPilot. Але тепер все допоміжні системи вирішено об’єднати під новим брендом IQ.DRIVE.

Для його просування підготовлена маркетингова кампанія, яка в Німеччині стартує перед Різдвом, а в інших європейських країнах – з січня. Тим часом електричний хетчбек I.D., раніше бачений нами тільки як концепт, помічений в серійному кузові. Фото зроблено в Південній Африці.

Схоже, там проходять журналістські тест-драйви прототипів. Первісток I.D.-сімейства повинен дебютувати на ринку Європи в 2020-м. У комплекс IQ.DRIVE увійдуть паркувальний асистент, помічник при зміні смуги руху, різноманітні системи запобігання зіткнень і, звичайно ж, автопілот. Компанія не пояснила, чи буде IQ.DRIVE загальним для всіх брендів групи. За даними інсайдерів, це лише прелюдія до масштабного зміни фірмового стилю: новий логотип і корпоративний редизайн очікуються весною 2019-го. Ще свіжа у пам’яті сором’язлива відмова від слогана Das Auto, але, кажуть, на цей раз реформа буде серйознішою.