Maserati представила суперкар MC20: він буде випущений і в форматі електрокара

Виробник вирішив повністю розсекретити своє нове творіння, яке нагадує автомобіль з майбутнього.

Автомобільний бренд Maserati представив свій новий суперкар під назвою MC20, який привертає увагу не тільки своїм дизайном, але й інтер’єром, і характеристиками. Варто зазначити, що попередній суперкар MC12 виробник випустив у 2004 році, та й то обмеженим тиражем. Тобто, компанії знадобилося цілих шістнадцять років, щоб повернутися в слад преміальних швидкісних автомобілів. Крім того, представники компанії Maserati заявили, що новинка буде представлена відразу в трьох модифікаціях — купе, родстер і електрокар. Перші два варіанти, звичайно ж, використовують бензиновий двигун Maserati Nettuno V6 3.0.

Maserati MC20 в форматі купе зможе порадувати потенційного покупця 630 кінськими силами і розгоном до 100 км/год за 2,9 секунди, тоді як швидкість 200 км/год автомобіль досягає за 8,8 секунди. Максимальна заявлена швидкість суперкара становить 325 км/год. Також виробник зробив акцент на тому, що важить новий суперкар всього 1500 кілограм (мова йде про версію на бензиновому двигуні), а при управлінні автомобілем водій може вибрати один з чотирьох режимів управління: GT, Wet, Sport, Corsa і ESC Off. У випадку з останнім електронний контроль за стійкістю повністю відключається.

На жаль, про електричну версію Maserati MC20 виробник повідав не так багато інформації. Наприклад, дана модифікація помітно поступається бензиновій в плані максимальної швидкості — всього 310 км/год, тоді як розгін в електрокара, як не дивно, помітно швидший. До 100 км/год автомобіль розганяється за 2,8 секунди, а позначки в 200 км/год можна досягти за 8,4 секунди. При цьому запас ходу складає 380 кілометрів на одному заряді батареї, чого цілком достатньо для суперкара, у конкурентів приблизно ті ж показники. Та й кузов у бензинових модифікацій і електрокара практично ідентичний — електрична версія лише отримала додатковий захист в зоні розташування батареї.

Дизайн Maserati MC20, природно, теж є сильною стороною автомобіля. Виробник використовує класичні грати радіатора, на капоті можна побачити два повітрозабірники, а двері суперкара відкриваються в стилі «крила метелика». Завдяки мінімальній вазі, відмінній аеродинаміці і двоважельній підвісці з регульованими амортизаторами виробникові вдалося домогтися не тільки високих швидкісних показників, але і зразкової керованості.