Машиною Roborace буде управляти пілот і штучний інтелект

Проект Roborace представив автомобіль з кокпітом під назвою DevBot 2.0 – за керування цими машинами буде відповідати не тільки штучний інтелект, а й пілот, а перші гонки пройдуть навесні 2019 року.

Проект Roborace представив машину з кокпітом – керівництво серії відмовилося від принципів гонок, в яких автомобілі Robocar управляються тільки за допомогою штучного інтелекту. Автомобілями DevBot 2.0 першу половину гонки будуть управляти пілоти з кокпіта, а за дистанцію до фінішу буде відповідати «робот».

Тести машини вже відбулися – на цьому тижні на іспанській трасі «Монтебланко» в них взяла участь колишня гонщиця GP3 Кармен Хорда.

Дебютний сезон серії Roborace під назвою «Альфа-сезон» планується почати навесні наступного року, а деякі етапи серії будуть проходити в рамках підтримки Формули Е. Як стало відомо Motorsport.com, в першому сезоні розмір пелотону не перевищуватиме і десяти машин. Другий сезон буде називатися «Бета-сезон», і по ходу двох цих років розробники будуть налаштовувати програмне забезпечення.

Після перевірки нової концепції автомобілів під керуванням ІІ і людини в «Альфа» і «Бета» сезонах, в Roborace планують провести перший повний сезон в 2021 році. Щоб знизити витрати, Roborace буде постачати обладнання, координувати логістику серії і обслуговувати автомобілі, а команди будуть відповідальні лише за розробку програмного забезпечення.