МАЗ готується до серійного випуску фургонів і мікроавтобусів

Уже в наступному місяці в Бресті на вільній ділянці підприємства «Брестмаш» почнуть випускати мікроавтобуси і фургони МАЗ. Про це повідомляє прес-центр Мінського автозаводу.

Прототипи моделей, серійне виробництво яких хочуть організувати в Білорусі, вже пройшли випробування. Першим на конвеєр встане мікроавтобус МАЗ 281. Машина буде доступна з різною компоновкою салону: від вантажної до 16-місної версії.

Новинка досягає в довжину 6 000 мм, ширина рівна 2 100 мм, а висота – 2 800 мм. Модель отримала п’ять дверей, в тому числі одну зсувну. В арсеналі МАЗ 281 є антиблокувальна система, навігатор, кондиціонер, магнітола, задній паркувальний асистент, круїз-контроль і система електронного розподілу гальмівних зусиль. Перші авто отримають під капот 150-сильні «турбодизелі» виробництва JAC, які поєднуються з «механікою». Мотор відповідає екологічним нормам Євро-5. Надалі на зміну цим агрегатам можуть прийти білоруські автокомплектуючі. Крім того, підприємство налагодить масову збірку ціліснометалевого фургону МАЗ-365022. Він має такі ж габарити, що і мікроавтобус, при цьому вага фургона досягає 4 050 кг.