МАЗ випустив нову модель автобуса 216

В найближчому майбутньому на дорогах повинні з’явитися перші екземпляри зчленованих автобусів МАЗ 216, на яких буде застосована задньомоторна компоновка. Таке рішення дозволило зробити салон просторнішим. У нових білоруських автобусах силові установки будуть перебувати в хвостовій частині.

За рахунок такого розташування деталей в транспортному засобі з’явилося значно більше вільного простору для пасажирів, при цьому в салоні стало набагато тихіше.

Автобус МАЗ 216 є низькопідлоговий. Висота дорожнього просвіту при повній завантаженості транспортного засобу становить 27 см. У довжину «гармошка» від марки МАЗ досягає 18 м, при цьому він важить 28 тонн. Модель оснащується мотором виробництва Mercedes, здатним генерувати 326 кінських сил. Двигун відповідає екологічним нормам Євро-5.

Однак на європейський авторинок новинку будуть поставляти з силовими агрегатами класу Євро-6. Це пов’язано з прийняттям нових еко-стандартів. Крім того, автобус укомплектували автоматичною трансмісією Allison, яка дозволила спростити процес управління громадським транспортом.