Mazda CX-3 отримає революційний двигун

Японська компанія Mazda в цьому році провела оновлення свого компактного кросовера CX-3, але вже в 2020 році представить машину нового покоління. Вона повинна помітно збільшитися в розмірах, перетворившись в конкурента кроссоверам Toyota C-HR і Hyundai Kona.

Нинішня Mazda CX-3 побудована на платформі хетчбека B-класу Mazda 2, але в основу нової моделі ляже платформа більшої «троячки». Причому, за даними австралійського видання Go Auto, це буде абсолютно нова платформа Skyactive II від нової Mazda 3, яку повинні представити в 2019 році.

Спереду добре видно приводний компресор Roots і вертикально встановлений інтеркулер рідинного типу. Завдяки цьому у нового кросовера буде значно міцніший і жорсткіший кузов. Крім того, задню підвіску замінять на набагато більш просту напівзалежну схему. Така підвіска набагато простіша і дешевша, хоча головною перевагою директор з розробки Кеші Фудживара називає менший рівень шуму.

«У плані дорожнього шуму нова підвіска набагато краще багатоважільної схеми. Раніше ми отримували від преси багато скарг на підвищений рівень шуму »- сказав Фудживара журналістам.

Новий кросовер повинен також отримати двигун SkyActiv-X революційної конструкції – він бензиновий, але займання горючої суміші відбувається від стиснення, немов в дизелі. При цьому на частині режимів працює традиційна система запалювання з іскровими свічками. Напевно, такі мотори отримають машини в багатих комплектаціях sTouring і Akari.