Mazda офіційно представила хетчбек і седан

Нова Mazda 3 2019 модельного року офіційно постала в двох кузовах – седан і хетчбек. Вийшло акуратно, стильно і сучасно.

Новинку підготували до дебюту на Лос-Анджелеському автошоу і вже оприлюднили офіційні фото. На зображеннях красуються седан і хетчбек. Автомобілі помітно відрізняються один від одного і, схоже, адресовані різним покупцям.

Перший дивиться в бік більшої Mazda 6: компактний седан виглядає елегантно, спокійно і здається більшим, ніж є насправді. Такий автомобіль сподобається аудиторії старшого віку. Хетчбек ж хизується сміливими дизайнерськими рішеннями на кшталт пухкої корми і оригінальної задньої стійки. Молоді покупці, ймовірно, будуть в захваті.

Інтер’єр Mazda 3 2019

Патентні витоки зображень інтер’єру підтвердилися фотографіями товарної Мазда 3. Внутрішнє оздоблення виконано в мінімалістичному стилі з простими і акуратними поверхнями і невеликою кількістю органів управління. У той же час, завдяки якісним матеріалам, салон виглядає дорогим. Зверніть увагу на 8,8-дюймовий дисплей мультимедійної системи і нове рульове колесо трьохспиці.

Технології Mazda 3 2019

Мазда 3 2019 – перший автомобіль компанії, побудований за технологією Skyactive-Vehicle Architecture, що знижує вагу і збільшує жорсткість кузова. Також бренд вперше застосував систему Skyactive-X, яка обіцяє зробити революцію, поєднавши переваги бензинових і дизельних двигунів. У моторну гамму увійдуть бензинові агрегати об’ємом 1,5 л, 2,0 л і 2,5 л, а також дизельний 1,8-літровий мотор.

Невідомо, які двигуни будуть використовувати технологію Skyactive-X, але в компанії також розповіли про застосування системи M Hybrid. Ймовірно, мова йде про актуальну mild hybrid, що допомагає двигуну при певних навантаженнях, підвищуючи таким чином паливну ефективність. Про електричну або повноцінну гібридну модифікацію поки не повідомляється.

Нову Mazda 3 запропонують з удосконаленою системою повного приводу і поліпшеною підвіскою, що дозволить автомобілю надійно і передбачувано управлятися. У списку обладнання для безпеки буде система Front Cross Traffic Alert, яка, завдяки радарам, сканує оточення на предмет наближається транспорту, що полегшить перетин “сліпих” перехресть. Також система Cruising & Traffic Support зможе автоматично прискорювати, уповільнювати і навіть направляти нову Mazda 3 при русі в пробках.