Mazda представить в Женеві загадкову модель

Офіційний анонс навіть не називає модель по імені. Мовляв, в Женеві п’ятого березня буде показаний якийсь компактний кросовер, який представляє собою другу модель в лінійці нового покоління.

Він відрізняється «більш зрілою мовою дизайну Kodo», новітньою архітектурою і двигунами Skyactiv, включаючи бензиновий Skyactiv-X з циклом SPCCI (запалюванням від стиснення під «свічним» контролем) і дизель з тієї ж технологією … Зрозуміло, що мова йде про другий поколінні паркетник Mazda CX-3. Його поточна версія заснована на хетч Mazda 2, а наступна буде родичкою Мазди 3 четвертої генерації. Європейці в 2018-му придбали 55 548 «це-ікс-третіх» – на одна тисяча шістсот сімдесят сім штук більше, ніж у 2017-му. У Німеччині за модель просять від 17 990 євро. В Америці Mazda CX-3 коштує приблизно стільки ж (від $ 20 390), а знайшла лише 16 899 покупців (544 машини).

Колісна база на платформі Skyactiv-Vehicle Architecture виросте, а загальна довжина навряд чи, однак всередині буде просторіше (додасться простору для ніг ззаду, збільшиться обсяг багажника). Покращиться ізоляція від дорожніх шумів, в тому числі завдяки переосмисленій задній підвісці з новою торсіонною балкою.

«Перша» Mazda CX-3 в 2018 році оновила моторну гамму. Тому цілком можливо, що «друга» отримає в спадок бензиновий агрегат Skyactiv-G 2.0 (121 або 150 к.с., 206 Н • м), дизель Skyactiv-D 1.8 (115 к.с., 270 Н • м), шестиступінчасті «механіку» і «автомат». Привід, як раніше, – передній або повний.