McLaren 600LT Spider by MSO отримав ексклюзивні кольори кузову

Будь-яку спеціальну серію виробники зазвичай винаходять, якщо потрібно підігріти інтерес до не молодої моделі.

З суперкаром на ім’я McLaren 600LT Spider by MSO історія інша: вихідний відкритий автомобіль під назвою 600LT Spider був представлений лише місяць тому. І ось уже в Мережі показана його інтерпретація від відділення McLaren Special Operations.

Автомобіль отримав повний пакет опцій MSO Defined Visual Carbon Fiber, включаючи «зябра» на передніх крилах. При цьому вуглепластикові деталі виконані в атласній обробці, висувний жорсткий верх – MSO Bespoke Carbon Black, а десятиспицеві ковані колісні диски – глянцево-чорні.

Кольорові акценти на кузові – чи не головне надбання даної лімітованої серії. Вперше для дорожніх Макларенів вони нанесені за допомогою нової техніки, випробуваної на Макларені для гонок: яскравою фарбою покривається надзвичайно тонка плівка, яка потім накладається на зовнішні деталі – великий спліттер, пороги, вставки в дверях, дифузор. Той же флуоресцентний відтінок обраний для гальмівних супортів. У салоні родстера 600LT Spider by MSO знайдуться вуглепластікові крісла, спочатку створені для суперкара McLaren Senna, а відмітка на кермі і контрастна прострочка підібрані в тон зовнішнім зеленим смужок. На підголівниках буде вишивка 600LT, таке ж гравірування – на педалі газу. Кермо і стеля обшиті алькантарою. У спецсерію додані елементи, які для простих 600LT є опціями (телеметрія McLaren Track Telemetry з трьома камерами, вуглепластикові вставки в інтер’єрі). В іншому автомобіль слідує по стопах своїх простих побратимів.

Його мотор V8 3.8 Twin Turbo (600 к.с., 620 Н • м) забезпечує родстер розгін з місця до сотні за 2,9 с, а максималка дорівнює 324 км / год. Компанія відзначає, що майже половина покупців купе 600LT зверталася в MSO для персоналізації моделі. Це дає можливість придумати зовсім небачені комбінації обладнання, матеріалів і квітів, але процес вибору займає багато часу.

З готовим родстером 600LT Spider by MSO все спрощується – тільки, мовляв, треба поспішати: такі машини будуть пропонуватися обмежений час. Прем’єра новачка на широкому загалу відбудеться на автосалоні в Женеві на початку березня.