McLaren 720S виявився спритнішим за всі очікування

Британський McLaren 720S, безсумнівно, є одним з найшвидших суперкарів сучасності. Він звичайно ж не такий швидкий, як французький Bugatti Veyron або який-небудь гіперкар від шведського Koenigsegg, але все ж він може розвинути велику швидкість.

Однією з причин, по якій 720S по праву можна назвати швидким і потужним суперкаром полягає в його 4,0-літровий двигун V8 з турбонаддувом. Ця силова установка може творити чудеса, і під чудесами я маю на увазі виробництво 710 кінських сил і 770 Нм крутного моменту. За запевненням представників компанії McLaren, модель 720S може досягти максимальної швидкості в 341 км / год, що безумовно ставить цей автомобіль одним з найшвидших серійних моделей.

Британський суперкар McLaren 720 може розігнатися до 100 км / год всього за 2,9 секунди – це навіть швидше, ніж час, який потрібен світлофора для переходу з жовтого на червоний. Розгін з 0 до 200 км / год займе 7,8 секунди. Проте, схоже, що британська марка весь час «брехала» про максимальну швидкість свого автомобіля. У відео, підготовленому хлопцями з Youtube-каналу Johnny Bohmer Proving Grounds, McLaren 720S вдалося розвинути максимальну швидкість в 346 км / год.

Слід зазначити, що полігон, на якому проводилися випробування використовує лазерні пастки Olympic Grade Tag Heuer і систему GPS Garmin для вимірювання швидкості, що пояснює розходження між їх показаннями і спідометром автомобіля.