McLaren Senna GTR вийшов на дорожні випробування

Трековий варіант гіперкара McLaren Senna вийшов на тести. Фотошпигуни вперше застали новітнє виконання GTR на дорожніх випробуваннях перед офіційною прем’єрою.

У березні 2018 року на автосалоні в Женеві McLaren представив Senna GTR Concept – трековую версію нового гіперкара, яка, однак, носила статус концепт-кара. Але в підсумку рішення про випуск такої модифікації обмеженим тиражем все ж було прийнято.

Фотошпигуни застали перші закамуфльовані прототипи новітнього McLaren Senna GTR на гоночній трасі, де обкатують машину. З перших знімків можна сказати, що модель відрізняється від дорожнього варіанту більш розвиненою аеродинамікою, але все ж не настільки екстремальною, як у концепт-кара.

Базовий варіант McLaren Senna оснащується 789-сильним 4-літровим турбованим V8, які надають руху 1200-кілограмовому гіперкару. Версія GTR отримає вже 813-сильний мотор, а маса купе буде знижена. Всього світ побачить 75 примірників McLaren Senna GTR і всі вони вже продані. Поставки трекового гіперкара клієнтам почнуться в кінці 2019 року.