McLaren Speedtail отримає золоті і платинові аксесуари

McLaren повідомив, що покупці нового гіперкара Speedtail можуть замовити для своїх автомобілів фірмові шильдики з дорогоцінних металів – доступні варіанти з золота і платини. У новому гіперкарі McLaren Speedtail британський автовиробник збирається об’єднати спортивність і розкіш. На останній буде працювати запропонована клієнтам опція, що дозволяє замовити шильдики на кузові з дорогоцінних металів.

У базовій версії емблеми роблять з алюмінію і чорного глянцевого пластика, а за доплату ювелірна компанія Vaughtons з Бірмінгема зробить ці ж шильдики з 18-каратного білого золота в поєднанні з плетеним вуглепластиком. Крім того, шильдики отримають лазерне гравіювання з емблемою McLaren і датою і місцем створення емблем. Роботою займуться фахівці Vaughtons, які раніше робили медалі Олімпіади для переможців і кубок Англії з футболу. Ну а для тих, кому золото здається недостатньо ексклюзивним, можна замовити елементи з карбону і платини. У разі ж, якщо клієнт стурбований зниженням ваги спорткара, можна вибрати просто лакований шильдик з назвою виробника та моделі.

Раніше стало відомо, що McLaren Speedtail покажуть 26 жовтня. Гіперкар стане наступником культового McLaren F1 і останньою моделлю в лінійці Ultimate Series. Це буде найшвидша машина в історії марки, яка зі своєю максимальною швидкістю посперечається з Bugatti Chiron, Koenigsegg Agera RS і Hennessey F5. Автомобіль буде 3-місним і отримає гібридну силову установку потужністю понад 1000 к.с.