McLaren випустить трековий Senna GTR

McLaren продовжує традицію створення трекових версій своїх суперкарів. На черзі Senna GTR, який випустять тиражем в 75 екземплярів і так, всі вони вже продані.

У 2018 році на автосалоні в Женеві дебютував McLaren Senna GTR – модель, орієнтовану на гоночні траси, представили в якості концепт-кара. Але то було в березні, а в листопаді цей суперкар вже офіційно підтвердили як серійну модель. Автомобіль отримає той же самий 4-літровий твін-турбо V8, але його потужність буде збільшена на 25 к.с. в порівнянні з 800-сильним McLaren Senna.

З інших характеристик новинки на сьогоднішній день відомі лише 1000 кілограмів притискної сили під час руху. Оскільки Senna GTR НЕ буде сертифікований для доріг загального користування, то його позбавили всіх подушок безпеки і мультимедійної системи. Зате йому додали нове кермо в стилі гоночних машин і систему, що попереджає про наявність інших автомобілів в сліпих зонах. Залишився і кондиціонер, який зустрічається і на повноцінних гоночних спорткарах.

Нікуди не поділися і елементи активної аеродинаміки, адже новій моделі немає необхідності відповідати технічним регламентам ніяких гоночних чемпіонатів. Підвіска зроблена в стилі одночасно і базового Senna, і гоночних купе категорії GT3 на базі 650S і 720S. Для нової модифікації зроблять особливі сліки Pirelli, а також допрацюють гальма – вони будуть на 20% більш ефективними. Після дебюту McLaren Senna GTR в Женеві марка отримала від клієнтів хороші відгуки, що і послужило остаточним поштовхом до запуску моделі в дрібну серію. Всі 75 спорткарів вже продані, а замовникам їх почнуть відвантажувати восени 2019 року.