Mercedes-AMG A35 розсекречений до офіційної презентації

У мережі з’явилися нові тизери, що показують досить багато деталей майбутньої новинки. Mercedes-AMG A35 буде представлений вже в найближчі дні, а публічний дебют відбудеться в рамках Паризького автосалону 2 жовтня.

Так, прес-служба німецької компанії вирішила показати половину передньої і половину задньої частини, і те, що ми бачимо – виглядає досить цікаво. Компактний хетчбек A-Class нового покоління забарвлений в яскравий жовтий колір, і отримав ряд стилістичних оновлень. Як ми бачимо з фото – новий обвіс робить модель більш агресивною, з явно акцентованим увагою на AMG і трьокінечною зіркою на решітці радіатора.

Задня частина також отримала новий бампер з чорним дифузором. Швидше за все, вихлопна система буде роздвоєною. Особливостями «зарядженого» A-Class стане спойлер на задніх дверях, тонована задня оптика, тоноване скло, і чорні акценти по кузову.

Ми також не очікуємо, що салон зазнає будь-яких серйозних змін, але AMG-версія не обійдеться без фірмових сидінь з більш вираженою спортивністю, а також фірмового керма. Зрозуміло, компанія не обійдеться без того, що б не позначити приналежність моделі до AMG підрозділу за допомогою нанесення логотипів на всі можливі поверхні.

Під капотом буде захований дволітровий турбомотор, здатний розвивати трохи більше 300 кінських сил. «Заряджений» хетч також отримає фірмову систему повного приводу і сучасну роботизовану трансмісію з подвійним зчепленням. Пройдуть і деякі зміни в підвісці, яка буде перенастроєна під велику чуйність при водінні, велику стійкість в поворотах. Цього вдасться досягти за рахунок збільшення жорсткості пружин і амортизаторів, а також завдяки зменшенню дорожнього просвіту.