Mercedes-AMG A45 S: з’явились дані про потужність версії

До недавнього часу велися лише розмови про більш потужної S-версії Mercedes-AMG A45, але схоже, що тепер ця інформація підтверджена офіційно.

Німецька страхова компанія HUK24 на своєму офіційному сайті виклала технічні характеристики моделі Mercedes-AMG A45 S 4Matic, яка буде оснащуватися 2-літровим 4-циліндровим турбованим мотором, що розвиває 415 к.с. Якщо ця інформація вірна, дана версія буде на 21 к.с. могутніше, ніж її головний конкурент – Audi RS3 Sportback.

Але при цьому «базова» версія A45 стане лише на шість конячок могутніше (382 к.с.), ніж поточна версія. Це скромне оновлення розходиться з попередньою інформацією від перших осіб компанії, що новий A45 зможе розвинути більше 400 к.с., але, правда, мова могла йти саме про просунуту версію A45 S.

Що стосується динамічних характеристики, поточна модель розганяється до сотні за 4,2 секунди, і має електронний обмежувач максималки на позначці в 250 км / год. Ймовірно, що S-версія зможе виїхати з 4 секунд, а її швидкісний ліміт піднімуть до 270 км / год.

Крім того, Mercedes-AMG A45 і A45 S також отримають режим руху «дрифт». У будь-якому випадку, більше інформації від Mercedes має надійти навесні, так як ймовірно вже в Женеві новинки будуть продемонстровані на публіці.