Mercedes-AMG G63 отримав вставки з вуглеволокна від тюнерів

У той час як ми терпляче чекаємо, коли Mercedes-AMG представить G63 S, тюнери з Urban Automotive вже знаходять способи оживити позашляховик. Наприклад, фахівці з післяпродажного обслуговування в Urban Automotive з Великобританії взяли приклад посиленого G-Wagen з правостороннім керуванням і дали йому комплексну обробку вуглецевого волокна.

Вони вирушили в місто, щоб налаштувати G63, і все – від бамперів до заднього спойлера позаду – з вуглецевого волокна. Навіть бічні пороги використовують легкий матеріал, як і більш потужні колісні арки, що збільшують ширину автомобіля на 50 мм в порівнянні зі стандартною версією. Карбоновий пакет закруглений кришкою запасного колеса, а нижній дифузор додає G63 більш агресивний вигляд.

Крім зниження ваги і світлодіодних ліхтарів на даху, швидкісний позашляховик від Mercedes отримав новий комплект 23-дюймових коліс з відповідними шинами, доповнений індивідуальним налаштуванням підвіски. Завдяки новій вихлопній системізвук, відтворений 4.0-літровим V8 з двома турбінами, можна відрегулювати на свій смак. Говорячи про двигун, це не був би повний тюнінг-комплект без будь-яких додаткових потужностей, що йдуть з-під капота.

Urban Automotive розвинув восьмициліндровий двигун до 700 кінських сил або на 123 к.с. більше, ніж у стандартного G63. Серійна версія зовсім повільна, з реальними випробуваннями, які показують, що вона розганяється до 100 км / год за чотири секунди або на 0,5 с менше, ніж в офіційній специфікації.