Mercedes-AMG GT «чорної серії» випадково побив рекорд Lamborghini на Нюрбургринзі

Заводський пілот Mercedes-AMG Маро Енгель в ці дні тестує на легендарній німецькій трасі Нюрбургринг нову модифікацію купе AMG Black Series, яка вийшла на ринок в липні. В ході заїздів Маро проїхав коло настільки швидко, що побив час усіх серійно випущених.

Про це повідомляє портал Motor1 з посиланням на YouTube-блогера Misha Charoudin. За його словами, попередні швидкі кола Маро проходив по трасі минулої п’ятниці, однак тоді встановлення рекорду завадила погана погода. На початку цього тижня вона налагодилася, і пілот знову почав вичавлювати всі соки з машини. Одна з його спроб була вкрай вдалою, в результаті чого вдалося проїхати коло за 6 хвилин і 43 секунди, побивши тим самим час Lamborghini Aventador Superveloce Jota (6:44.97), встановлений більш ніж два роки тому — в липні 2018 го.

Mercedes-AMG GT Black Series вже показував свої можливості на цій трасі. Модель виявилася швидшою McLaren 720S і Ferrari Pista, однак нинішній рекордний результат можна назвати сюрпризом.

Сам пілот з цього приводу темнить: на своїй сторінці в Twitter він написав, що знає про розмови з приводу рекорду, проте підтверджувати офіційну спробу його встановити не став, але пообіцяв оголосити, якщо це станеться. Цілком можливо, що він лукавить і просто не впевнений, чи вдалося йому побити час Lamborghini Aventador.