Mercedes-AMG почав тестувати купе GT Black Series

Mercedes-Benz готується до завершення життєвого циклу спорткарів AMG GT. Уже почалися тести версії Black Series, яка стане лебединою піснею моделі.

На автосалоні в Лос-Анджелесі Mercedes-Benz представив оновлені спортивні автомобілі AMG GT, а заодно додав сімейству нову флагманську версію Pro – з переробленою аеродинамікою, технічною модернізацією з урахуванням досвіду гоночних машин класів GT3 і GT4, але незабаром з’явиться справжнісінький глава сімейства. Mercedes-AMG не просто підтвердив створення екстремального спорткара лінійки Black Series, що ще в березні на автосалоні в Женеві зазначив глава марки Тобіас Моерс, але вже почав тести такої моделі. Керівник Mercedes-AMG заявив, що інженери вже почали тести Mercedes-AMG GT Black Series – зараз новинка проходить ходові випробування на закритих трасах, а влітку 2019 року спорткари виведуть на “Нордшляйфе”.

Моерс не став вдаватися в подробиці про майбутню прем’єру, але можна припустити, що Black Series виявиться могутнішим за 577-сильного 4-літрового турбованого V8, який зараз встановлюється на GT R / GT R Pro. Наприклад, на 4-дверному купе GT 63 S 4Matic такий же мотор видає 630 к.с. Інша справа, що така потужність може виявитися надлишковою для задньопривідного купе. В даний час в Mercedes-AMG зосереджені на підготовці до виробництва гіперкара One, а потім всі зусилля будуть кинуті на GT Black Series. Очікується, що ця модель вийде на ринок в 2020 році і стане останньою модифікацією спорткара перед зміною поколінь.