Mercedes-AMG показав нове купе GT R PRO

Екстремальний варіант спорткара Mercedes-AMG GT постав в природному середовищі існування – модель в версії R Pro показали в заїзді на трасі “Нордшляйфе”.

На автосалоні в Лос-Анджелесі однією з найяскравіших прем’єр буде нова версія спорткара Mercedes-AMG GT. Марка привезе туди екстремальну версію GT R PRO, яка напередодні дебюту постала в черговому тизері. Цього разу заводський гонщик Mercedes-Benz Маро Енгель проїхав на новому спортивному автомобілі по культової трасі “Нордшляйфе”.

Природно, поки ніяких даних про час немає, але судячи з темпу в тізері і агресивної аеродинаміки закамуфльованого поки прототипу, мова може йти і мало не про рекорд … Нова флагманська версія спорткара отримає деякі технічні рішення від гоночних машин класу GT3 і GT4, розвинену агресивну аеродинаміку та золотисті ремені безпеки Schroth. І це як мінімум. 577-сильний 4-літровий турбований V8 від R-версії повинен стати потужнішим. Але навіть якщо немає, то новинка все одно виявиться швидшою за рахунок доробок в інших областях. При цьому виконання PRO залишатися флагманом буде недовго.

Раніше Mercedes-AMG підтвердив, що в 2020 році на ринок вийде версія Black Series – легша, більш потужна і більш агресивна лімітована модель, яка завершить життєвий цикл спорткара.