Mercedes-Benz будує революційний еко-завод

Німецька компанія Mercedes-Benz оголосила про зведення «чистого» і «досконалого» заводу під назвою Factory 56, який стане першим автоматизованим підприємством з особливою нейромережею складальних потоків.

На заводі приберуть класичний конвеєр. Factory 56 розташується на 220 000 квадратних метрах. Будівництво підприємства почалося ще в 2017 році, а перші виробничі лінії з’являться в 2021-2022 роках.

Замість звичного конвеєра з’явиться власна система TecLines, що є такими собі автономними платформами, завдяки яким авто може перебувати на одному місці, а не пересуватися по складальній лінії. Цей захід сприятиме збільшенню ліній збірки без великого розширення заводу. Основною метою Mercedes-Benz виступає повна автоматизація виробництва, так як 90% обладнання зможе працювати в автономному режимі.

На самому заводі збиратимуть електрокари і автономні автомобілі. На даху заводу змонтували фотоелектричні систему електропостачання, а 40% площі засадили рослинами, що дозволило підвищити енергоефективність підприємства.