Mercedes-Benz C-класу наступного покоління вперше сфотографували без маскування

Mercedes-Benz C-класу покоління W205 випускається з 2013-го з проміжною модернізацією в 2018 році. Сім років — стандартний життєвий цикл легкових Мерседесів, так що дні W205 полічені: в найближчі місяці Daimler AG представить новий C-Class покоління W206. Напередодні швидкої презентації у вільний доступ спливло перше фото прототипу наступної «цешки» без будь-якої маскувальної плівки.

Опублікований інстаграм-каналом Cochespias знімок не може похвалитися якістю, але зате він дає зрозуміти, в якому стилі буде витримана важлива новинка.

Передня частина нової «цешки» виконана в останній версії фірмового стилю Mercedes-Benz – завужені фари, криві лінії, решітка радіатора з великим логотипом в стилі спортивних Мерсів і дві поздовжні виштамповки на капоті. У конфігурації фар можна помітити спорідненість з представленим на днях S-Class.

Інтер’єр раніше вже потрапляв в об’єктиви фотокамер. Він теж виконаний в дусі старшого брата. Видно сильно нахилений центральний дисплей, аналогічне кермо і тріо центральних вентиляційних дефлекторів.

Про силові агрегати мало що відомо. Ходять чутки, що старші версії в черговий раз втратять пари циліндрів або навіть більше. Наприклад, Mercedes-AMG C 63 може перейти з 4,0-літрового V8 з подвійним турбонаддувом на 2,0-літрову «четвірку», доповнену електромотором.

Більше подробиць про Mercedes-Benz C W206 стане відомо ближче до його виходу в 2021 році.