Mercedes-Benz EQS може лягти в основу першого електрокара Maybach

Кілька років тому Maybach вже ділився з шанувальниками своїм баченням електромобілів у вигляді концептуальних купе і кабріолета.

З огляду на зростаючу популярність автомобілів з електродвигуном, досить дивно, що Maybach, люксовий суббренд Mercedes-Benz, досі
не випустив свій електрокар. Втім, підкорення ринку електромобілів все ж входить в плани Maybach. Про це в інтерв’ю виданню Bloomberg розповів Ола Келленіус (Ola Källenius), голова ради директорів Daimler AG і глава підрозділу Mercedes-Benz Cars.

Глава німецького автовиробника заявив, що новий електричний седан Mercedes-Benz EQS може бути доступний у версії Maybach. Керівники Mercedes раніше натякали, що виробництво цього автомобіля почнеться вже в цьому році.

«З маркою Maybach можна зробити більше. Електрична платформа відкриває великі можливості», – підкреслив Ола Келленіус.

І дійсно, гнучкість платформи електромобілів повинна зіграти на руку німецькому автогігантові. Плавна та безшумна електрична силова установка — ідеальне рішення для такого розкішного бренду, як Maybach.

До речі, Mercedes-Benz EQS, який повинен з’явитися на ринку в наступному році, стане першим автомобілем в лінійці Mercedes на базі нової платформи, розробленої для електрокарів. Він буде оснащений батареями виробництва китайської компанії CATL, на яких зможе проїхати до 400 миль (близько 643 км) без підзарядки. Крім версії для Maybach новий електричний седан Mercedes також може отримати тюнінговану модифікацію від AMG.

Нагадаємо, після свого відродження в 2015 році Maybach позиціювався як суббренд, що випускає розкішні версії вже існуючих автомобілів Mercedes, нехай і з унікальним дизайном. Седани 57 і 62, останні створені Maybach самостійно автомобілі, були зняті з виробництва ще в 2012 році. А зараз марка готує до виходу модернізовану версію оновленого Mercedes-Benz S-Class 2021 модельного року. Вона повинна надійти в продаж в наступному році і, зрозуміло, буде коштувати набагато дорожче оригінальної моделі з шильдиком Mercedes.