Mercedes-Benz EQS отримає інтер’єр у стилі S-Class

Ми вже давно знаємо, що прийдешній повністю електричний Mercedes-Benz EQS буде натхненний недавно представленим флагманом S-Class. Нові шпигунські фотографії дозволяють краще розглянути інтер’єр і зрозуміти, наскільки він близький до найбільшого і кращого Mercedes.

Найбільш очевидні зв’язки між двома автомобілями — це екрани приладової панелі і інформаційно-розважальної системи. На меншому горизонтальному відображається панель інструментів, а довгий каскадний вертикальний відповідає за інформаційно-розважальні функції. Приладова панель за дисплеями також має плавний вигин вниз до пасажирів, а центральні вентиляційні отвори знаходяться вгорі над екраном мультимедійної системи.

Однак є деякі помітні відмінності. На відміну від S-Class, за інформаційно-розважальним екраном немає маленького куточка. Замість цього приладова панель цілком тягнеться за екраном і перетікає в центральну консоль. Ми також можемо мигцем побачити зовнішні вентиляційні отвори, які мають круглу форму, а не прямокутну. Цей конкретний екземпляр також має цікаву мереживну металеву обробку в верхній частині приладової панелі.

Зовні автомобіль, звичайно, сильно відрізняється від S-Class. EQS – це плавні вигини, елегантні лінії і гладкі поверхні в порівнянні з більш традиційним великим седаном. Крім того, схоже, що Mercedes-Benz EQS буде хетчбеком.

Іншою важливою відмінністю буде силова установка. У концепту були здвоєні електродвигуни потужністю 469 кінських сил і 760 НМВ крутного моменту. Батарея мала ємність 100 кВт-год з розрахунковим запасом ходу на 700 км. Ці цифри здаються досить розумними з урахуванням показників таких конкурентів, як Tesla Model S і Lucid Air.