Mercedes-Benz GLB-Class і GLE Coupe помітили на тестах. Відео

Mercedes-Benz активно обкатує два своїх нових кросовери – абсолютно нову модель GLB-Class і в другому поколінні вже відомого купеподібного GLE Coupe.

Інженери і тест-пілоти Mercedes-Benz трудяться не покладаючи рук, проводячи останні випробування нових кросоверів перед їх запуском в серійне виробництво.

Цього разу в об’єктиви фото і відеокамер потрапили абсолютно новий компактний кросовер GLB-Class і друге покоління купе-кроссовера GLE Coupe на базі недавно представленої оновленої моделі. Mercedes-Benz GLE Coupe, судячи за наявними знімкам, отримає нову панель приладів – з двома великими дисплеями, а також належним їм оснащенням на кшталт нової мультимедійної системи MBUX зі штучним інтелектом.

В іншому ж що салон, що технічна частина повинні бути аналогічні новому Mercedes-Benz GLE-Class.

Що стосується Mercedes-Benz GLB-Class, то це модель абсолютно нова, але побудована на тій же платформі, що хетчбек Mercedes-Benz A-Class і компактвен Mercedes-Benz B-Class. Це означає аналогічні агрегати і оснащення, а також близький по дизайну інтер’єр. Обидва автомобілі близькі до серійного виробництва, але їх прем’єра швидше за все відбудеться тільки в наступному році. Очікується, що GLB-Class і GLE Coupe представлять в 2019 році і запустять у продаж або тоді ж, або в 2020 році.