Mercedes-Benz показали броньований Sprinter

Компанія AddArmor представила свій новий проект — броньований мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter. Виробник називає своє дітище не інакше, як «мобільною безпечною кімнатою». Вся річ у тім, що по оснащенню мікроавтобус практично не поступається лімузину для президента США.

Взагалі, компанія може зробити з автомобілем практично все, що захоче клієнт. Але за замовчуванням Sprinter від AddArmor відрізняється наявністю додаткової броні по всьому кузову. За додаткову плату пропонується установка балонів зі сльозогінним газом, системи димового захисту і навіть звукову гармату. Крім цього клієнт може запросити установку дверних ручок, до яких підведено струм, люк для аварійного виходу і сейфів зі зброєю.

Однак в компанії повідомляють, що мікроавтобус Sprinter підходить не тільки для створення в ньому «мобільної безпечної кімнати». Якщо клієнт забажає, то фахівці AddArmor оснастять автомобіль мобільною кухнею, ванною, спальною зоною і баром. Бронекомплект можуть залишити навіть в такому варіанті виконання. Вартість робіт з доопрацювання мікроавтобуса починаються з позначки в 28000 доларів.