Mercedes-Benz показав на відео нові EQA і EQS

Німецький автовиробник опублікував невелике відео, на якому показує електрокари EQA і EQS, а також їх випробувальні полігони.

Центр випробувань і технологій бренду в Еммендінгені, Німеччина, є одним з найбільш вражаючих, які коли-небудь існували. На об’єкті є 30 різних ділянок, що утворюють в цілому 68 км асфальту для випробування транспортних засобів. Більшість треків відтворюють дороги з усього світу, щоб Mercedes-Benz залишався на своїй території і не забруднював навколишнє середовище без необхідності доставки автомобіля на доводочні випробування в інші країни.

Після того, як ведучий відео, Метт, закінчив знайомство з трасою, він йде на зустріч з Йенсом тен Брінком, інженером-випробувачем Mercedes-Benz і почесним гідом траси. Спочатку вони пройшли до EQA, подолавши на ньому кілька цікавих перешкод на трасі. Після цього ведучий повертається до EQS.

Було б упущенням не згадати, що, крім надання відмінної випробувальної платформи для своїх автомобілів, підприємство в Еммендінгені в рівній мірі піклується про екологію. Це означає, що сонячні батареї розкидані всюди на трасі, поряд із зеленими луками, що дають тваринам необхідний простір для життя. Брінк дав зрозуміти, що німецький автовиробник хотів віддати природі стільки ж, скільки забрав для будівництва заводу.