Mercedes-Benz показав нове покоління вантажівки Actros

Виробництво новинки налагоджено на заводі Mercedes-Benz в Верті. Баварська компанія презентувала нове покоління вантажівки Actros. Автомобіль отримав функцію напівавтономного управління під назвою Active Drive Assist. Крім цього вантажівка здатна самостійно розганятися, підтримувати швидкість і гальмувати. Також в оснащенні новинки є адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі руху, систему «старт-стоп» і система аварійного гальмування нового покоління.

Нова вантажівка втратила традиційні бічні дзеркала, а замість них встановлені спеціальні камери, які транслюють зображення на два 15-дюймових дисплея. Дане рішення застосовується вперше на серійних автомобілях. У свою чергу в салоні приладова панель замінена двома планшетами, за допомогою яких можна управляти всіма функціями машини.

Представники компанії зазначають, що нове покоління відрізняється від попереднього більш ніж 60 інноваційними рішеннями. Офіційна презентація новинки відбудеться в рамках виставки в Ганновері в кінці вересня. Ціни на модель і інші технічні характеристики будуть названі пізніше.